Salon ukončil své služby
flash

Salon Isis - komplexní služby pro Vaši krásu a zdraví

Nově otevřený salon krásy Isis si klade za cíl poskytovat svým klientům nadstandartně kvalitní služby. Mnohaleté zkušenosti, profesionalita našich pracovnic, příjemné prostředí salonu a individuální přístup je tím, co si Vám náš salon v rámci široké škály poskytovaných služeb dovoluje nabídnout. Naším úkolem je péče nejen o vaši krásu fyzickou, ale také o harmonii vnitřní.

Proto je salon Isis pojmenovaný po bohyni starých Egypťanů, která se těšila velké úctě, neboť byla obdarována nejkladnějšími rysy a vlastnostmi ženy - laskavostí, láskou, ušlechtilostí a krásou.


Příjemné prostředí

Salon Isis Salon Isis Salon Isis

Prostory nově otevřeného salonu jsou zařízeny s ohledem na největší možné pohodlí zákazníků. Vlasové studio, prostory masérny, solária, či místnost sloužící pro služby pedikérky jsou nově, komfortně a moderně zařízeny. Pro maminky malých dětí bude jistě vítané, že v našem salonu naleznou dětský koutek, který je situovaný tak, že maminka o dítěti má přehled, ať právě využívá kteroukoliv z našich služeb.

Ostatně prohlédnout si náš salon můžete již nyní na fotografiích v naší galerii.


Naše otevírací doba

Pondělí až pátek10 - 18 hodin
Soboty a neděledle předem dohodnutých objednávek

Dobrá dopravní dostupnost

Náš salon se nachází v dobře přístupné lokalitě Karlových Varů v Drahovicích, v budově Dallas. V okolí je možnost parkování a zhruba 50 m od salonu je také stanice MHD autobusové linky č.6.
Více o situování salonu ...

© 2010 Volfweb  Valid XHTML 1.0 Transitional