Salon ukončil své služby
flash

O collariu

Krásná barva pleti a mladistvá svěžest, to je collarium.

S přibývajícím věkem zásoby kolagenu v pokožce ubývají. Speciální kolagenová terapie pozitivně stimuluje tvorbu a obnovu kolagenu v těle. Impulsem k produkci kolagenu dochází pomocí speciálně vyvinutých trubic Collagen Plus a jejich přesně definovanému světelnému spektru. Během terapie je pokožka , stejně jako orgány i další části těla vystavena kompletnímu, intenzivnímu účinku těchto celotělových trubic. Proto má kolagenová terapie pozitivní vliv na celé tělo. Collarium je to pravé pro lidi, kteří mají strach z agresivního účinku opalování.

97% testovaných mělo lepší pevnost a elasticitu pokožky po celém těle 89% testovaných zjistilo velmi dobrý liftingový efekt v obličeji, na krku i dekoltu 68% testovaných pozorovalo značnou vitalizaci pokožky celého těla V závislosti na počtu terapií vykazuje světelná kolagenová terapie rozdílné protistárnoucí efekty ( vždy je nutné přihlédnout i na životní styl a přirozenou kvalitu kůže)

Výsledkem kolagenové terapie je vitální, svěží vzhled pokožky, potlačení jemných a redukce hlubších vrásek. Kontury, obzvláště v obličeji, na krku a dekoltu se znatelně zostří. Vaše pokožka získá zpět svou pružnost, obraz kůže se znatelně zlepší a získá mnhem mladší a svěžejší vzhled.

Collarium napomáhá:

  • redukci vrásek a nerovnosti pokožky
  • zmírnění slunečních alergií - příprava na první slunce
  • redukci nečistot pleti, akné, jizev a strijí
  • hydrataci a obnově pružnosti pokožky celého těla
  • při lupénce a bolestech kloubů
  • zlepšení elastičnosti kloubů a vazů
  • podpora růstu vlasů a nehtů
  • rychlejšímu hojení pooperačních ran
  • A JAKO BONUS KRÁSNĚ OPÁLENÁ POKOŽKA

Rozsáhlá studie ukázala, že:

VITALIZACE při zhruba 10 aplikacích po dobu 3-4 týdnů - aktivuje se látková výměna a kůže se detoxikuje. Zlepší se tak celkový obraz kůže REGENERACE při zhruba 20 alikacích po dobu 5-7 týdnů - zahojí se nečistoty, kůže působí jasněji, svěžeji a zdravěji. Zvýší se obsah vlhkosti pokožky.

VYPNUTÍ POKOŽKY při asi 30 aplikacích po dobu 8-10 týdnů - zpevněním kolagenové struktury získá vaše pokožka zpět svou pružnost a hebkost, vyplňují se drobné i hlubší vrásky.

K zachování dosažených výsledků doporučujeme aplikovat světelnou kolagenovou terapii alespoň jednou týdně.


Ceník collaria

© 2010 Volfweb  Valid XHTML 1.0 Transitional